• Įtariamasis ankstų rytą įšoko į policijos kreiserį ir nuvažiavo.
  • Tuo metu jis automobilyje atsivežė LAPD pareigūną ir atsitrenkė į du automobilius, kai kuriuos motorolerius ir stulpą.
  • Laimei, visi nukentėjusieji išgyveno be pavojingų gyvybei sužalojimų.

Praėjusį sekmadienį, apie 3:30 ryto, LAPD pareigūnai atliko saugumo detales netoli Graffiti bokštų, kai kažkas įšoko į vieną iš jų automobilių. Ko tas įtariamasis greičiausiai nesitikėjo, buvo pareigūnas automobilyje, kai jie bandė greičiau nuvažiuoti. Persekiojimas buvo trumpas, tačiau žala buvo didelė ir apgadintos kelios transporto priemonės.

Pareigūnai patruliavo rajone, nes pastaruoju metu tai buvo vandalų taikinys. Kas paskatino įtariamąjį pasikėsinti pavogti, neaišku. Minėtas pareigūnas arba jau buvo patrulių automobilyje, arba netoli jo, kai įvažiavo įtariamasis. Jiems nuvažiavus, pareigūnas buvo trumpam tempiamas keliu.

Daugiau: Nuostabu, kad Ohajo policija šiose laukinėse gaudynėse nenužudė nė vieno

Tada patrulinis automobilis vairuotojas rėžėsi į ne vieną, o du rajone važiavusius mikroautobusus. Vėliau prieš sustodami jie atsitrenkė į kelis paspirtukus, dviračių laikiklį ir stulpą. Po kurio laiko pareigūnai sulaikė asmenį, kuris pabėgo pėsčiomis. „Mano mintis buvo tokia: „Kodėl šis patrulių automobilis važiuoja maždaug 60–70 mylių per valandą greičiu ir skraido be šviesų? sakė liudytojas Tray Lee NBC Los Andželas.

Iki šio rašymo LAPD nepaskelbė įtariamojo vardo, lyties ar kaltinimų. Pažymėtina, kad jame buvo nurodyta, kad į įvykio vietą sureagavo Plėšimų žmogžudysčių skyrius ir atliks tyrimą. Taip pat nurodyta, kad ugniagesių greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo įtariamąjį ir leido juos suimti.

Dviejuose furgonuose buvo mažiausiai trys žmonės. Du iš jų ir pareigūnas dėl sužalojimų gyvybei nepavojingi pateko į ligoninę. Tikimasi, kad pareigūnas visiškai pasveiks. Šis incidentas yra geras priminimas, kad laukiniai dalykai gali nutikti beveik bet kam bet kuriuo metu.

Neseniai įtariamieji priėjo automobilių stovėjimo aikštelėje prie žmogaus ir bandė pavogti iš jo prabangą Visureigis. Pagal šį scenarijų savininkas tiesiog pabėgo su raktu rankoje ir įtariamieji neturėjo jokios pagalbos. Visada stebėkite potencialiai pavojingas situacijas, kad sumažintumėte panašaus įvykio riziką.

Vaizdo kreditas: KTLA