• Vietnamo gamintojas teigia sumokėjęs nuomą už patalpas Palo Alto prekybos centre
  • „VinFast“ šiuo metu tiriamas dėl avarijos, per kurią žuvo 4 asmenų šeima
  • „VinFast“ iki šiol sunkiai įsiveržė į JAV rinką

„VinFast“ Kalifornijos teisme padavė ieškinį nekilnojamojo turto paslaugų įmonė, kuri tvirtina, kad automobilių gamintojas nemokėjo nuomos mokesčio vienoje iš savo parduotuvių Kalifornijoje.

Ieškinyje SPG centras tvirtina, kad VinFast 2023 m. gegužę nustojo mokėti nuomos mokestį už patalpas, kurias užima prekybos centre Palo Alto mieste, ir dabar yra skolingas už visus metus nuomos mokestį, kurio bendra suma siekia 356 000 USD. Nekilnojamojo turto įmonė teigia, kad išsiuntė Vietnamo automobilių gamintojui įspėjimą sumokėti arba išeiti iš darbo balandžio 26 d., tačiau tvirtina, kad bendrovė neatsakė iki gegužės 1 d.

Skaityti: „VinFast“ atidaro pirmąsias penkias atstovybes JAV, parduodančias visiškai elektrinius VF 8

Nors įmonės, susijusios su vykstančiomis teisinėmis problemomis, dažnai atsisako komentuoti, „VinFast“ atsakė, sakydamas, kad moka mėnesinius nuomos mokesčius.

„Įtarimas, kad „VinFast“ nemokėjo nuomos mokesčio nuo 2023 m. gegužės 1 d. iki 2024 m. balandžio 1 d., yra netikslus“, – sakoma jos pranešime. Reuters. „Mėnesinius nuomos mokėjimus mokėjome iki 2024 m. kovo mėn. imtinai. Nuo 2024 m. balandžio mėn. sustabdėme nuomos mokėjimus dėl vykstančių derybų su nuomotoju dėl nuomos sutarties pakeitimo.

  „VinFast“ padavė ieškinį už tai, kad Kalifornijos parduotuvėje nesumokėjo 356 000 USD nuomos


Buvo paskelbta, kad ginčai dėl vienos iš parduotuvių nuomos mokesčių šiuo metu nėra „VinFast“ prioritetas, kaip tik praėjusią savaitę. federalinės saugos reguliavimo institucijos ištirs „VinFast VF 8“ avarijos, kurios metu žuvo keturių asmenų šeima, priežastis.

Balandžio mėn. Tarunas ir Rincy George'as bei jų du vaikai žuvo, kai VF 8 tada atsitrenkė į ąžuolą ir užsiliepsnojo Pleasantone, Kalifornijoje. NHTSA gavo VF 8 savininko, kuris jį paskolino George'ui, skundą, kuriame atskleidžiama, kad jis anksčiau susidūrė su visureigio vairavimo problemomis ir nerimavo, kad ši problema galėjo sukelti avariją.

  „VinFast“ padavė ieškinį už tai, kad Kalifornijos parduotuvėje nesumokėjo 356 000 USD nuomos