• Dashcam užfiksavo Australijos policijos persekiojimą nuo pradžios iki galo iš bėgančios transporto priemonės vidaus.
  • Pokalbis tarp vairuotojo ir keleivio automobilyje atskleidė keistų minčių.
  • Galiausiai jie sudužo po to, kai „Ford Ranger“ juos partrenkė po to, kai važiavo raudona šviesa.

Policija persekiojimai vyksta visame pasaulyje ir dažnai būna visam laikui užfiksuoti vaizdo įraše. Kartais tas filmas gaunamas iš viršutinės oro atramos, o kartais jis ateina iš policijos kamerų. Šiuo atveju minėta pavogta transporto priemonė turėjo prietaisų kamerą, kuri užfiksavo gaudymą ir viską, ką įtariamieji pasakė nuo pradžios iki pabaigos.

Persekiojimas įvyko Melburne, Australijoje, birželio 17 d. Nagrinėjamas automobilis yra a Mercedes-AMG sedanas, kuris atrodo CLA35 arba CLA45. Vaizdo įrašo pradžia prasideda, kai pora automobilyje diskutuoja, ką daryti. „Turime bėgti“, – sako vyras automobilyje sėdėjusiai moteriai. „Tiesiog išeik, tiesiog važiuok pro juos“, – atsako ji.

Daugiau: Porsche 911 GT2 RS po neapgalvoto manevro atsitrenkė į sunkvežimį

Pasirodo, teisėsaugininkai poros laukė prie išvažiavimo iš automobilių stovėjimo aikštelės. Jiems išvažiuojant iš aikštelės, vienas pareigūnas stabdymo lazdele pramuša vieną iš automobilio padangų, liepdamas sustoti. Vietoj to, vairuotojas sustoja ant pedalo ir greitai išvažiuoja iš įvykio vietos. „Eik mažute!” girdisi, kaip automobilyje sėdi moteris rėkia ant vairuotojo. Atrodo, kad policija vejasi, bet negali iš karto pasivyti.

„Kaip dabar, mieloji“, – atkerta jis, nuvažiavęs alėja ir pasukus vieną kartą į kairę. Ką sako apie pasididžiavimą prieš nuopuolį? Atrodo, kad šis vairuotojas apie tai neįsivaizduoja, nes likusi jo dienos dalis vis blogėja.

Nuo to momento beveik kiekviena kryptimi, kuria jis eina, pilna eismo. Pora kalbasi, ką daryti, ir diskutuoja, kaip to atsisakyti. Jie nusprendžia, kad geriau pabandyti susirasti tramvajų, kur galėtų išmesti automobilį, o tada iškart įsėsti į viešąjį transportą. Tačiau jie taip toli nenueina, nes, regis, neturėdami jokių vaizdinių įrodymų nei iš priekio, nei iš galo atsuktų prietaisų kamerų, jie staiga mano, kad pareigūnai yra tiesiai jiems ant uodegos.

Tiesą sakant, neatrodo, kad kas nors aktyviai juos persekioja. Tai netrukdo vairuotojui važiuoti degant raudonam šviesoforo signalui ten, kur jį partrenkė a sunkvežimis. Sedanas nevaldomas sukasi, atsitrenkia į stovintį automobilį, o pora išlipa ir pabėga. Policija yra pakankamai arti, kad kiekvieną sučiuptų ir nuvežtų į kalėjimą. Pareigūnai nepaskelbė jokios asmeninės informacijos apie nė vieną įtariamąjį.

Ekrano kopija „Dash Cam Owners Australia“ / „YouTube“.