• Toyota GR Corolla be matomų išorinių pažeidimų atsidūrė gelbėjimo aikštelėje.
  • Paaiškėjo, kad jis buvo vandalizmo auka, o interjeras buvo apipjaustytas daugybę kartų.
  • Dabar jį įsigijo naujas savininkas Lenkijoje ir planuoja grąžinti buvusią šlovę.

Kai kurie žmonės yra visiškai neprotingi ir nuspręsti sugadinti turtą be svarbios priežasties. Vienas Toyota GR Corolla savininkas rado būtent tokį atvejį, kai vieną dieną išėjo prie savo automobilio. Vidus atrodė taip, lyg jame kažkas būtų įstrigęs gyvą suaugusią pumą. Dabar naujasis savininkas Lenkijoje jį importuoja ir sunkiai dirba, kad atgautų puikią formą.

Istorija apie tai, kaip tiksliai automobilis patyrė šią žalą, geriausiu atveju yra miglotas. 38661748 partijos sąraše kaip „Pagrindinė žala“ buvo nurodyta „Vandalizmas, nėra“. Iš aukcione pateiktų nuotraukų kėbulas tikrai nepažeistas.

Skaityti: Tai labai nuoširdus būdas parduoti užlietą „Chevy Silverado“.

Kažkas ant GRCorollaForumas teigė, kad istorija yra gana laukinė. „Kažkas tai paminėjo kitoje temoje. Beprotiška (buvusi) mergina yra istorija. Per daug pakeisti interjerą, jie tiesiog nurašė…“, – sakė jie. Aukciono metu automobilio ridos skaitiklis turėjo vos 11 623 mylias. Kiek kainuoja tokios būklės GR Corolla? Akivaizdu, kad 31 725 USD. Į tai neįskaičiuojami pristatymo mokesčiai naujam savininkui Lenkija.

Šis savininkas dabar pateko į kelias skirtingas „GR Corolla“ bendruomenes internete, ieškodamas pagalbos. Atrodo, kad jų priežastis yra neįtikėtinai kilni.

„Neseniai priėmiau sprendimą įgyvendinti vieną iš savo automobilių svajonių ir įsigijau a Toyota GR Corolla“, – forume rašė jis. „Šio modelio Europoje apskritai negalima parduoti, bet man jis taip patiko, kad nusprendžiau pasistengti importuoti jį iš Jungtinių Valstijų.

„Automobilis praeityje buvo vandalizmo auka ir dabar reikia pakeisti praktiškai visą saloną. Aš, kaip automobilių entuziastas, tikiuosi jūsų pagalbos organizuojant detales, reikalingas norint atkurti idealią šios „Corolla“ būklę“, – pridūrė jis.

Jei tai neverta plojimų, nieko. Jis vis dar dirba, kad gautų visas reikalingas dalis, taigi, jei žinote apie atsargines GR Corolla salono detales, galbūt galite padėti!

Vaizdo kreditas: IAAI