• „Touring Superleggera“ socialiniuose tinkluose paskelbė eskizą, užsimindamas apie naują modelį.
  • „Milanese“ prekės ženklas turi ilgą istoriją, kai gaminami specialūs „Ferrari“ modeliai.
  • Naujojo modelio siluetas atrodo panašiai kaip nebegaminamas Ferrari 812 Superfast.

Italų kėbulų gamintojas Ekskursija Superleggera yra kažkas įdomaus, kaip pasiūlė neseniai paskelbtas anonsas socialinėje žiniasklaidoje. Bendrovė pasidalijo vienu eskizu su antrašte „Pure Italianita“, užsiminusiu apie naują grandiozinį turą, greičiausiai važiuojantį ant esamo modelio pagrindų.

Kol kas neįvardytas specialus kėbulas apibūdinamas kaip „duoklė italų dizaino estetikai ir prabangiam stiliui, kurio nuoširdžiai palaikome“, ir „reta paveldo ir naujovių sąjunga, įkūnijanti 'la dolce vita“ dvasią.

Daugiau: Touring Arese RH95 Vento D'Oro yra aukso spalvos traukinys, pagamintas Ferrari

Kelionės metu buvo ieškoma detalių apie technines specifikacijas, tačiau atrodo, kad siluetas priklauso egzotiškam priekiniam varikliui su raižytais sparnais ir aptakia stogo linija. Taip pat galime pastebėti pusiau uždengtus priekinius ratus ir integruotą spoilerį gale.

Komentarai trenerio socialinėje žiniasklaidoje pastebėjo panašumus su proporcijomis Ferrari 812 Superfast. Nebegaminamas V12 modelis iš Maranello yra geresnis donorinės transporto priemonės atvejis, palyginti su modeliu Visiškai naujas Ferrari 12cilindrių kuris buvo neseniai pristatytas ir dar turi būti pristatytas pirmiesiems savininkams.

  „Touring Superleggera“ erzina naujus specialius traukinius, kurie gali būti sukurti „Ferrari“ pagrindu


Oficialus anonsas (aukščiau), palyginti su „Ferrari 812 Superfast“ (žemiau)

Jei naujasis Touring Superleggera pasiūlymas iš tikrųjų yra ant 812 kaulų, jis gali būti ne mažiau gražaus įpėdinis. Kelionė į Berlinetą Lusso (2015) ir naujesni Touring Aero 3 (2020) – tiek remiantis Ferrari F12. Tikėkitės gerokai pertvarkyto kėbulo ir individualių interjero detalių, nepakeitus V12 variklio ir „Ferrari“ važiuoklės.

Kitų automobilių gamintojų panašios proporcijos modeliai, kurie galėtų būti naujojo projekto pagrindas, yra Aston Martin DBS Superleggera, Bentley Continental GT ir Maserati GranTurismo.

„Touring“ nepaskelbė nustatytos debiuto datos, tačiau stebėsime jų socialinės žiniasklaidos kanalus, kad sužinotumėte daugiau anonsai.

Touring Superleggera Aero 3

Kelionė Superleggera, Ferrari