• Nedaugelis automobilių apsuka daugiau galvos nei „Tesla Cybertruck“, o šis labiau traukia akį nei dauguma.
  • Elektriniame sunkvežimyje buvo sumontuoti pagal užsakymą pagaminti 24 colių vieliniai ratlankiai, vadinami swangas.
  • Nuo tada, kai buvo pristatytas elektrinis pikapas, matėme keletą pavyzdžių, sūpuojančių beprotiškai antrinės rinkos ratus.

Buvo tik laiko klausimas, kada a „Tesla Cybertruck“. tapo Teksaso plokščių kultūros dalimi ir puikavosi vienodai ginčytinais ratlankiais, žinomais kaip Swangas, kartais rašoma „swangaz“ arba mažiau vaizduotę turintiems „alkūnėmis“. Šie smaigalius primenantys ratlankiai gali išsikišti 20 colių ar daugiau iš padangų sienelių ir tapo pagrindiniu Teksaso scenos elementu.

Praėjusio mėnesio pabaigoje „Texan Wire Wheels“ sumontavo „Cybertruck“ su pagal užsakymą pagamintų 24 colių vielinių ratų rinkiniu, ir tai atrodo taip absurdiška, kaip jūs įsivaizduojate. Tokie ratai, kurie yra populiari mada Hiustone, niekada nesukelia ginčų ir esame tikri, kad šio Cybertruck savininkas pritrauks daug dėmesio.

Skaityti: Rožinis auksinis Tesla Cybertruck ant 30 colių diskinių ratlankių puikiai veikia kibernetinėje erdvėje

Ratai, pritvirtinti prie elektrinio pikapo, sudaryti iš chromuotų statinių ir stipinų. Masyvūs spygliai aiškiai išsikiša į išorę nuo ratlankio, o auksiniai akcentai taip pat pastebimi.

Kaip daugiau Tesla Kibernetiniai sunkvežimiai pasiekia pacientų savininkų rankas, pradedame matyti daugiau aprūpintų antrinės rinkos ratais ir apdangalais. Praeitą savaitęHiustone gyvenantis reperis Trae tha Truth nusiuntė savo Cybertruck į 713Motoring ir, užuot turėjęs jį su vieliniais ratais, derintuvas apvyniojo jį dviejų tonų baltos ir kaštoninės spalvos apdaila.

Nuotraukos Texan Wire Wheels

Jame taip pat buvo sumontuotas didžiulių 26 colių baltų „Forgiato“ ratų komplektas. Praėjusį mėnesį matėme rožinio aukso Tesla Cybertruck su 30 colių diskiniais ratais. Jie taip pat buvo iš Forgiato ir atrodė juokingai.

Kai kurie nauji Cybertruck savininkai savo pikapus taip pat naudoja savo verslui. Paskambino JAV įmonė MoonWake Coffee Roadsters neseniai atvežė Cybertruck ir pavertė jį mobilia kavine. Be intriguojančio matinės mėlynos spalvos apvalkalo, jie sugebėjo iš „Tesla“ išjungti visus savo virdulius, malūnėlius ir brangius espreso kavos aparatus.