• Kitas Cybertruck apvirto, bet šį kartą jis tai padarė smėlio kopose.
  • Atrodo, kad tai iki šiol pati blogiausia avarija apvirtus pagal bendrą Cybertruck žalą.
  • Panašu, kad maždaug tuo pačiu metu į tą pačią vietą riedėjo ir kitas visureigis – Jeep Wrangler.

Tesla Panašu, kad kibernetiniai sunkvežimiai rieda visur. Po mažiausiai dviejų reikšmingų incidentų Jungtinėse Valstijose praėjusią savaitę, trečias ką tik įvyko Kinijoje.

Pirmuoju atveju priežastį buvo sunku išsiaiškinti, tačiau trečiojo nustatymas suteikia tam tikrų galimų užuominų. Ši Tesla ne tik riedėjo į didelę smėlio kopą, bet atrodo, kad tai nebuvo vienintelė transporto priemonė.

Daugiau: „Tesla Cybertruck“ paverčia vėžliuku ir atskleidžia savo šarvuose įtrūkimus

Pagal originalų plakatą, kuriame pavaizduota džiovyklėje išdžiovinta Tesla, avarija įvyko Kinijos dykumoje. Iš visų Cybertruck gedimų, kuriuos užfiksavome, tam tikru mastu tai atrodo blogiausia. Tiesą sakant, atrodo, kad kiekvienas stiklo gabalas dingo, išskyrus galinių keleivio pusės durų stiklą.

Atrodo, kad transporto priemonė yra sandėlyje, neskaitant plėvelės su kiniškais užrašais. Tai, ką mažoji „Google“ galėtų išversti, grįžta į anglų kalbą kaip „Play More“.

Akivaizdu, kad šiam „Cybertruck“ savininkui reikės kitos transporto priemonės, jei jis ketina tai padaryti. Atrodo, kad durys išlenktos, A statramsčio metalas nuluptas, o išdaužus visas stiklas, stogo taip pat nėra. Greitas kalvos, ant kurios stovi šis Cybertruck, kadras, rodo, kad jis galėjo nuriedėti kelis jardus, kol sustojo. Fotoaparato klipas, žiūrintis nuo kalno, mums taip pat pasako daugiau.

Kopos papėdėje yra a Fordas F-150 Raptor su Jeep Wrangler Unlimited, sėdinčiu ant plokščios lovos statmenai sunkvežimiui. Taip pat atrodo, kad džipas taip pat riedėjo nuo kalno. Akivaizdu, kad šis nustatymas yra tas, kur viskas gali greitai pasisukti į šoną… tiesiogine prasme.

Tikimės, kad visi iš šios avarijos išsisuko be rimtų sužalojimų. Jei sužinosime daugiau apie avariją, informuosime jus čia. Kol kas tiesiog stenkitės, kad tie „Cybertrucks“ būtų blizgūs.

Vaizdo kreditas: Justin He