• G 63 kopija paremta Mitsubishi Pajero važiuokle, tačiau dabar jos kėbulas pagamintas tik iš medžio.
  • „YouTuber“ netgi pasistengė gaminti visureigio priekinius ir galinius žibintus.
  • Žvelgiant iš tolo, galite pasiteisinti, kad manėte, kad tai tikras G-Wagen.

The Mercedes-AMG G 63 yra nepaprastai brangus ir gerokai viršija daugumos žmonių biudžetus. Įeikite į „YouTube“ naudotoją su pakankamai pjuvenų plaučiuose ir didžiuliu talentu rankose, kad sukurtumėte įtikinamą medinę vokiečių begemoto kopiją.

Jau anksčiau domėjomės ND – Woodworking Art kūriniais (palaiminkite jų nuolat mašinomis užspringtus vaikus). Nepaisant pasikartojančių vaizdo įrašų pavadinimų, žadančių natūralaus dydžio medinių vežimų, pagamintų jo sūnums ir dukroms, parką, vyro meistriškumas neabejotinai įspūdingas.

Prieš keletą metų jis kūrė mažo masto modeliai iš medžio, kol jis pradėjo kurti didesnes, vaikiško dydžio kopijas. Praėjusiais metais jis praleido 100 dienų kurdamas „Tesla Cybertruck“. Šis G 63 yra ambicingiausias ir įspūdingiausias jo kūrinys iki šiol.

Žiūrėti: Medinė „Tesla Cybertruck“ pranoksta tikrąjį elektrinį atitikmenį „Punch“ (ir keliui)

Norėdamas sukurti savo G klasę, jis pradėjo nuo seno Mitsubishi Pajero ir visiškai jį nurengė iki plikos važiuoklės. Tada jis rankomis surinko ir suvirino naują plieninį rėmą, kurio forma ir proporcijos buvo tokios pat kaip ir Mercedes. Važiuoklė ir rėmas buvo nudažyti juodai ir ilgas visų rankomis raižytų medinių kėbulo plokščių montavimo procesas galėjo prasidėti.

Nesame tikri, kokios rūšies mediena buvo naudojama, tačiau ji beveik neabejotinai yra daug sunkesnė už originalias G-Wagon kėbulo plokštes. Dabar medinėmis dalimis aptraukta ne tik 4×4 išorė. „YouTuber“ taip pat sukūrė neįtikėtiną medinį „Mercedes“ interjerą.

Jame yra durų plokštės, prietaisų skydelis ir ventiliacijos angos, kurios puikiai imituoja įprastas G. Yra net didesnė centrinė konsolė, pagaminta iš medžio, ir sėdynės, kurias jis taip pat surinko iš medžio ir sukūrė sudėtingus raštus.

Kaip natūralaus dydžio kopija Mercedes yra pagrįstas Mitsubishi, visa elektronika veikia, įskaitant priekinius, galinius žibintus ir posūkio signalus, kuriuos jis sukūrė nuo nulio.