• Moteris Floridoje tariamai pavogė Honda Civic iš atstovybės bandomajam važiavimui ir negrįžo.
  • Ji vadovavo policijai dideliu greičiu persekiodama greitkelį, pasiekdama 90 mylių per valandą (145 km/h) greitį.
  • Gaudynės baigėsi, kai vogta mašina atsitrenkė į ežerą, o moteris įšoko į ežerą, tačiau buvo greitai sulaikyta.

Sulaikyta 27 metų moteris, kuri pavogė a Honda Civic iš prekybos atstovybės Dorale, Floridoje, ir vadovaujanti policijai dideliu greičiu per intensyvų eismą.

Chaosas prasidėjo netrukus po to, kai Melina Logan tariamai paėmė 2024 m. Civic bandomąjį važiavimą iš Pietų Majamio atstovybės, bet nesugrįžo. Floridos greitkelių patrulių ir Majamio Deido pareigūnai Policija greitai ją pasivijo, bet ji atsisakė pasitraukti. Vietoj to ji nusprendė vadovauti policijai persekiojimui Palmetto greitkeliu, pasiekdama 90 mylių per valandą (145 km/h) greitį.

Žiūrėti: Vairuotojas nuima rankas nuo vairo, kad pasirodytų Rubiko kubas 78 mylių per valandą greičiu

Policijos išplatintame vaizdo kameros įraše matyti, kaip pareigūnas persekioja Loganą. Vienu metu pareigūnas, tęsdamas gaudynes, atsitrenkia į kito policijos kreiserio, stovinčio greitkelio pašonėje, galą ir šoną. Nepaisant intensyvaus eismo, Loganą galima pastebėti beatodairiškai prasiskverbiantį per kitus automobilius, o paskui išsuko į avarinę juostą su persekiojamu pareigūnu.

Ties 26 sekundžių žyma Logan's Civic atsitrenkia į betoninį užtvarą, kai avarinė juosta susiaurėja ir atsitrenkė į tamsiai pilkos spalvos Mazda3 šoną. Gaudynės baigiasi po kelių akimirkų, kai Loganas atsitrenkia į sunkvežimio galą ir sustoja greitkelio pusėje.

  Realus GTA: moteris pavagia „Honda“ po bandomojo važiavimo, veda policiją persekioti, nušoko nuo tilto


Persekiojamas pareigūnas greitai pribėga prie automobilio su ištrauktu ginklu. Loganą galima pamatyti lėtai lipant iš automobilio, prieš užlipant ant užtvaros ir įšokant į apačioje esantį ežerą. Jos nelaimei, keli policijos pareigūnai matė, kaip ji šokinėjo, ir net buvo vietos žiniasklaidos sraigtasparnis, kuris sekė ją, kai ji buvo vandenyje. Neilgai trukus policija ją ištraukė ir sulaikė.

Vietinis10 praneša, kad Melina Logan yra apkaltinta stambi vagyste ir trečiojo laipsnio įkrovimu policijos pareigūnui.