• „Lucid“ sumažina 6 % savo darbo jėgos, vykdydama antrąjį restruktūrizavimą per šiek tiek daugiau nei metus.
  • Sumažinimas paveiks visų lygių, įskaitant vadovaujančias pareigas, „baltųjų apykaklių“ darbuotojus.
  • Šis žingsnis įvyko po to, kai „Lucid“ pirmąjį ketvirtį prarado daugiau nei 680 mln.

Darbo vietų mažinimas tęsiasi val Lucid nes bendrovė paskelbė dar vieną restruktūrizavimą. Šį kartą automobilių gamintojas siekia atleisti maždaug 400 darbuotojų, tai yra maždaug 6% jos darbo jėgos.

Numatyta, kad sumažinimai įvyks iki trečiojo ketvirčio pabaigos, o „Lucid“ tikisi pasiekti 25 mln. USD (19,6 GBP / 23 mln. Tai daugiausia bus „išeitinės išmokos, išmokos darbuotojams, darbuotojų perėjimas ir akcijomis pagrįsta kompensacija“. „Lucid“ pridūrė, kad šis žingsnis yra skirtas optimizuoti jų „veiklos išlaidas, atsižvelgiant į kintančius verslo poreikius ir produktyvumo pagerėjimą“.

Daugiau: Aiškus 18 % darbo jėgos mažinimas naujai pertvarkant

El. laiške darbuotojams generalinis direktorius Peteris Rawlinsonas teigė, kad sumažinimai palies „visų lygių, įskaitant vadovavimą ir vidutinio lygio vadovybę“, „baltuosius apykakles“. Jis tęsė: „Paleisti mūsų talentingus komandos narius yra sudėtinga ir mes nepriėmėme tokio sprendimo. Tačiau jis pažymėjo, kad „turime išlikti budrūs dėl išlaidų“ ir jos „negauna pajamų“ iš Gravitacijos visureigis dar.

Rawlinsonas tvirtino, kad „Lucid ateitis yra šviesi“ ir sakė:[I] Esu įsitikinęs, kad ir toliau tik stiprėsim“. Jis toliau skatino darbuotojus parduoti „Air“ sedanus, sutelkti dėmesį į „Gravity“ gamybą ir išlaikyti savo vidutinio dydžio transporto priemonė, skirta 2026 m.

  Po niūraus pirmojo ketvirčio akivaizdus darbo jėgos sumažinimas 6 %


Paskutinis restruktūrizavimas įvyko praėjus maždaug metams po paskutiniojo, nes 2023 m. kovo mėn. „Lucid“ paskelbė apie planus sumažinti savo darbuotojų skaičių 18 proc. Dėl šių pastangų buvo pašalinta maždaug 1 300 darbuotojų, todėl naujausi sumažinimai greičiausiai nepadės nuotaikos.

Per pirmąjį metų ketvirtį „Lucid“ pagamino 1 728 automobilius ir uždirbo 172,7 mln. USD (135,6 GBP / 159,1 mln. EUR). Nepaisant teigiamo šių skaičių, bendrovė negalėjo nuslėpti fakto, kad grynasis nuostolis siekė daugiau nei 680 mln. USD (534 GBP / 627 mln. EUR).

H/T į CNBC

  Po niūraus pirmojo ketvirčio akivaizdus darbo jėgos sumažinimas 6 %