• Nežinomas įtariamasis Bostone pavogė ir sudaužė 1987 m. pagamintą „Buick Grand National“.
  • Policija vis dar ieško asmens ir tiria nusikaltimą.
  • Savininkas sako, kad jis susirgo dėl avarijos ir kad jo gyvybė sugriauta.

Policija pasakyti, kad vagis Bostone atsuktuvu pradėjo klasikinį 1987 m Buick Grand National prieš išvažiuojant. Pasivažinėjimo automobiliu metu jie trenkėsi į 15-20 kitų transporto priemonių. Dabar pareigūnai vis dar ieško asmens, o savininkas bando paimti gabalus.

Nusikaltimas įvyko pirmadienio popietę, apie 15 val., Bostono Dorčesterio rajone. Kameros užfiksavo tik trumpus blizgaus juodo sportinio automobilio žvilgsnius, kai šis skrido miesto gatvėmis, tačiau sunaikinimo kelias papasakojo istoriją. Pareigūnai teigia, kad įtariamasis atsitrenkė į kelias transporto priemones ir paliko „Buick“ gabalais.

Skaityti: 2024 m. „Buick Regal“ debiutuoja Kinijoje su turbina galia ir abejotina išvaizda

Savininkas sako, kad ką tik atgavo automobilį po metus trukusios restauracijos su nauju varikliu. „Jis tiesiog sugriovė mano gyvenimą be jokios priežasties važinėdamas automobiliu. Mane tiesiog pykina“, – pasakojo savininkas Dennisas Haringtonas WBZ. „Man skaudėjo pilvą, nes niekaip negaliu to pakeisti. Draudimas niekada to nepadengs. Man pykina pilvas“. Pranešama, kad nuo automobilio įsigijimo jis išleido apie 150 000 USD.

Tačiau jis nėra vienintelis, kuris svyruoja po žalos. Raudonos savininkas Lexus sedanas prabilo ir po to, kai jo automobilį partrenkė „Buick“ vairuotojas. „Šiandien dirbau, tada mama paskambino ir pasakė, kad mano mašina nukentėjo. Buvau šokiruotas“, – sakė Luanas Dai. „Man tiesiog liūdna dėl visų atsidūrusių tokioje situacijoje. Tikiuosi, jis greitai bus sučiuptas“.

Pats „Buick“ dieną baigė ant borto. Priekyje buvo rimtai apgadintas gaubtas, sparnai ir priekinis buferis. Šie reti automobiliai reguliariai kerta aukciono blokus viršija 100 000 USD. Tikimės, kad Harringtono pavyzdį pavyks ištaisyti ir grąžinti į kelią anksčiau nei vėliau. Jis tikėjosi vieną dieną tai perduoti savo sūnui.

Vaizdo kreditas: WCVB