• Atrodė, kad vidutinio variklio superautomobilio vairuotojas demonstravo būrį žiūrovų.
  • Net iš vaizdo įrašo aišku, kad R8 važiavo per greitai.
  • Avarijos su sedanu buvo neišvengiamos, tačiau, laimei, niekas nenukentėjo.

Akimirka an Audi R8 JK kamera užfiksuota, kaip vairuotojas trenkėsi į nekalto vairuotojo galą.

Avarija įvyko anksčiau šį mėnesį. Socialiniuose tinkluose išplatintame filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vairuotojas važiuoja gerokai viršijus leistiną greitį nedideliu priemiesčio keliuku. Vairuotojas lekia pro eismo salas ir saujelę žiūrovų kelio pusėje, demonstruodamas akivaizdų nepagarbą kiekvienam kitam eismo dalyviui, sukeldamas pavojų savo ir aplinkinių gyvybei.

Skaityti: „Audi“ per pirmąjį 2024 m. ketvirtį pardavė beveik dvigubai daugiau R8 nei pernai

Akimirkos po R8 pralėkė žiūrovų būrį, priekyje ištraukė sidabrinės spalvos sedanas, manoma, kad vairuotojas nematė prie jų greitai artėjančio „Audi“. „Audi“ vairuotojas spustelėjo stabdžius ir pasuko į dešinę, tačiau negalėjo išvengti sedano galo. Smūgio jėga pakėlė sedaną nuo žemės ir apsisuko maždaug 180 laipsnių kampu.

Andrew Griffithso po avarijos užfiksuota nuotrauka rodo susidūrimo padarinius. R8, patobulintas atviru anglies pluošto korpusu, buvo sudaužytas. Dauguma apgadinimų yra aplink keleivio pusės fasado kampą.

Priekinis žibintas buvo išplėštas iš padėties, nuplėšta dalis buferio, apgadintas gaubtas ir priekinis ketvirtis. Atrodo, kad įskilęs ir priekinis stiklas.

Atsižvelgiant į greitį, kuriuo įvyko smūgis, stebina tai, kad vidutinio variklio variklio superautomobiliui nebuvo padaryta daugiau žalos. Akivaizdu, kad tvirtos anglies pluošto dalys neleido jam susiglamžyti, kaip tokioje situacijoje darytų dauguma automobilių. Laimei, per avariją niekas rimčiau nenukentėjo.