• Tesla vairuotojas, nuvažiavęs ne tuo keliu, sukėlė šešių automobilių avariją.
  • Neaišku, dėl ko vairuotojas taip pasielgė, tačiau dėl to buvo keli asmenys paguldomi į ligoninę.
  • Valdžia vis dar tiria avariją, įvykusią prie pat Anaheimo.

Antradienio popietę Kalifornijos valstijoje, Buena parke, Orangethorpe Ave ir Beach Blvd sankryžoje įvyko chaotiškas šešių automobilių susidūrimas. Iš liudininkų jie sužinojo, kad šešių automobilių avarija prasidėjo nuo a Tesla važiuojant ne tuo keliu gatve. Vienas asmuo teigė, kad į priešpriešinį eismą artėjo triženkliu greičiu.

Toks greitis neabejotinai paaiškintų tam tikrą žalą, padarytą avarijos vietoje. Dvi iš šešių transporto priemonių, įskaitant Tesla Model Y, baigėsi apversta. Ugniagesiai ištraukė du vairuotojus, kurie negalėjo patys išlipti.

Skaityti: Naujasis „Cybertruck“ savininkas atsitrenkė į kaimyno namą po „nereaguojančio“ vairo ir akceleratoriaus

Buena parkas Policija Departamentas sureagavo į avariją ir pranešė, kad kelias uždarytas antradienio popietę. Jie nepateikė išsamios informacijos apie avarijoje dalyvavusius asmenis, tačiau tai patvirtino OnScene.TV kad trys asmenys, įskaitant Tesla vairuotoją, pateko į ligoninę.

Liudininkai teigia, kad „Tesla“ vairuotojas prieš pat avariją viršijo greitį. „Sėdėjau prie raudono šviesoforo, laukiau raudonos šviesos ir pamačiau, kaip šis žmogus traukia** link mūsų daugiau nei 100 mylių per valandą greičiu“, – pasakojo liudininkė Tiffany Russell. KTLA. „Ji daužė automobilius visai šalia manęs. Nežinau, kaip ji manęs pasiilgo. Policijos įraše apie įvykį feisbuke kiti praneša apie panašias paskyras.

„Mega greitai! Ėjau šaligatviu, eidamas į Denny's ir pro šalį lekiančios transporto priemonės greitis manęs vos nepavertė“, – pasakojo vienas. „Tesla važiavo neteisingu keliu ir įvažiavo į kitus automobilius, kurie laukė prie stabdžių šviesoforo, o tada apvirto“, – sakė kitas.

Žinoma, valdžios institucijos ištirs, kodėl Tesla buvo neteisingoje kelio pusėje.

Nuotrauka Buena Park PD