• Netrukus bus paleista nauja robotaksi paslauga „Verne“, kurią palaiko „Bugatti Rimac“.
  • „Verne“ iš pradžių veiks Kroatijoje, o vėliau plėsis į JK ir Vokietiją.
  • Savo paslaugoms bendrovė išleis stilingą hečbeką.

Nauja robotaksi paslauga su Bugatti parama Rimacas generalinis direktorius Mate Rimac yra ant paleidimo slenksčio ir prisijungs prie vis daugiau įmonių, daug investuojančių į autonominių taksi paslaugų erdvę.

Naujoji įmonė, pavadinta „Verne“, buvo kuriama gana ilgą laiką. Pavadinimas kilęs iš XX a. amžiaus prancūzų romanisto, poeto ir dramaturgo Jules'o Gabrielio Verne'o, o jam vadovaus Ignazio Morello, anksčiau dirbęs reklamos agentūros Saatchi and Saatchi kūrybos direktoriumi. Paskelbta nedaug oficialios informacijos apie įmonę, o jos svetainė nebus paleista iki birželio 26 d.

Skaityti: „Rimac“ per kelis mėnesius atskleis „Robotoxi“ paslaugą, praneškite apie pretenzijas

Rimaco robotaksi įmonė, anksčiau žinoma kaip Project 3 Mobility, gavo naudos iš Kia ir Hyundai įnašų. Anksčiau šiais metais„Rimac“ atskleidė „robotaxi“ paslaugai skirtos transporto priemonės vaizdą, kuris primena kompaktišką hečbeką. Taip pat buvo patvirtinta, kad pristatymas sutaps su Verne'o pristatymu birželio 26 d. per specialų renginį Rimaco miestelis Zagrebe, Kroatijoje.

Tikimasi, kad paslauga bus pradėta teikti Zagrebe šiais metais, o 2025 m. trečiąjį ketvirtį ji bus išplėsta į JK. Kitų metų pabaigoje „Rimac“ taip pat planuoja įeiti į Vokietijos rinką kartu su „Verne“. Teigiama, kad jo robotaksė bus „revoliucinė transporto priemonė, sukurta ant visiškai naujos platformos, sukurtos atsižvelgiant į saugumą ir komfortą“, o vartotojai galės valdyti automobilio informacinę ir pramogų sistemą naudodami specialią išmaniojo telefono programą.

Kalbėdamas su Tech Crunch 2021 m. Mate Rimac sakė, kad kitas didelis pokytis mūsų gyvenime bus mobilumas.

„Žmonės mus laiko hiperautomobilių kompanija“, – sakė jis. „Mes gaminame daug kitų dalykų ir turime ilgalaikę perspektyvą. Manau, kad naujasis mobilumas tikrai bus visuomenės pokytis. Kaip telefonai pakeitė ne tik telefonų pramonę. „Apple“ ne tik sutrikdė „Nokia“, bet ir pakeitė mūsų gyvenimus. Manau, kad kitas didelis pokytis, kurį turėsime, yra mobilumas.

  „Move Over“, „Uber“: „Bugatti Rimac“ palaikoma Robotaxi paslauga, „Verne“, yra čia
Rimac Robotaxi anonsas