• „Honda“ patvirtino, kad Europoje parduos serijinę 2023 m. „Prelude Concept“ versiją.
  • Ataskaitose iš Japonijos teigiama, kad priekiniais ratais varomas kupė naudos tą patį 2,0 litrų e-HEV jėgos agregatą, kaip ir Civic ir Accord.
  • Tikimasi, kad „Prelude“ taip pat bus pasiūlytas JAV, nors „Honda“ to dar nepatvirtino.

„Honda“ patvirtino, kad praėjusių metų gamybos versija yra gana graži Preliudijos koncepcija bus parduodamas Europoje, o automobilių gamintojas pristato jį į šio mėnesio Goodwood Festival of Speed, kad padidintų gerbėjų laukimą.

Išleisdama raudono kupė vaizdus – pradinė koncepcija buvo balta – kartu su originaliu pirmos kartos 1979–1982 m. Prelude, kuris palyginus atrodo mažas, „Honda“ tvirtino, kad pirmasis naujasis „Prelude“ per 30 metų sumaišys vairavimo malonumą su efektyvumu, naudodamas hibridinę pavarą.

Susijęs: Štai kaip galėtų atrodyti 2026 m. Prelude Type R

Automobilių gamintojas nesileido į detales apie benzininį ir elektrinį jėgos agregatą, tačiau naujausi pranešimai iš Japonijos rodo, kad tai gali būti tokia pati e-HEV pavara kaip ir Civic ir JAV rinkos Accord hibridai, kurių važiuoklė, tikimasi, dalinsis, kai išvažiuos į kelią. 2025 m. Tuose automobiliuose 2,0 litrų Atkinsono ciklo benzininis variklis sujungia jėgas su dviem elektros varikliais, kad varytų automobilį.

Daugelis automobilių entuziastų mieliau norėtų, kad „Honda“ nukristų Pilietinis R tipas315 AG (319 AG) 2,0 litrų turbininis variklis ir šešių greičių mechaninė pavarų dėžė, tačiau neatrodo, kad taip būtų. „Honda“ pareigūnai anksčiau buvo sakę, kad „Prelude“ „nebus pats sportiškiausias ir lengviausias automobilis“.

  „Honda“ patvirtina naują preliudiją Europai, kartu su mažyčiu originaliu parodo skanų raudoną kupė


„Nauja Preliudija Tai ne tik žymi naujausią mūsų nuolat besivystančios hibridinės istorijos skyrių, bet ir 25 metų novatoriškų hibridinių tyrimų ir plėtros rezultatas“, – sakė „Honda“ vyriausiasis inžinierius Tomoyuki Yamagami, kalbėdamas apie pirmąjį „Honda Insight“ hibridą iš 1999 m.

„Be to, „Prelude“ demonstruoja nuolatinę hibridinių jėgos agregatų svarbą „Honda“ automobilių elektrifikavimo strategijoje – tai svarbus žingsnis link mūsų įsipareigojimo iki 2040 m. 100 procentų parduodamų naujų transporto priemonių pagaminti su elektriniais arba vandenilio kuro elementais“, – pridūrė Yamagami.

Preliudas Koncepcija debiutavo Japonijos mobilumo parodoje praėjusį spalį, o lapkričio mėnesį perėjo į LA automobilių parodą. Šis LA pasirodymas atrodė kaip stipri užuomina, kad „Prelude“ bus siūlomas JAV, tačiau Šiaurės Amerikos prieinamumas dar nepatvirtintas.