• Šis laukinis „Cybertruck“ priklauso Hiustono reperiui Trae tha Truth.
  • Taip pat sumontuotas 26 colių baltų ratų komplektas iš Forgiato.
  • 713 Motoring neseniai sumontavo kitą Cybertruck su 30 colių ratlankiais.

The Tesla „Cybertruck“ greitai tapo naujausiu būtinu daiktu turtingiems entuziastams, norintiems padaryti pareiškimą, o vienas JAV menininkas ką tik apvyniojo jį taip, kad atitiktų jam taip pat priklausančius „Mercedes-Maybach“ GLS ir S klasės automobilius.

Šį „Cybertruck“ kapitališkai suremontavo „713Motoring“ įgula ir tai pirmasis, kurį matėme su dviejų atspalvių apvalkalu, bet vargu ar paskutinis. Viršutinę elektrinio pikapo pusę dabar puošia baltas apvalkalas, o apatinė Tesla dalis yra padengta giliu kaštoninės spalvos atspalviu.

Žiūrėti: „Tesla Cybertruck“ užklupo minią po idiotiško vairuotojo bandymo atsukti spurgas

Tokios suskaidytos spalvų schemos prabangiuose automobiliuose yra gana paplitusios, ir nors niekada nebūtume pasirinkę Cybertruck taip gerai dėvėti tokią apdailą, jis sugeba ją išgauti.

713 Motoring paliko juodus plastikinius sparnų blyksnius Cybertruck nepaliestas. Tada jis pritvirtintas prie 26 colių rinkinio ratai iš Forgiato baltos spalvos su tvirtu stipinų dizainu. Ant baltų vidurinių dangtelių taip pat yra raudonas tekstas su užrašu „ABN“. Automobilio savininkas yra Trae tha Truth, reperis iš Hiustono, Teksaso, kuris taip pat yra repo dueto, žinomo kaip ABN, narys.

Neįsivaizduojame, kiek dainininkas sumokėjo 713 Motoring už Cybertruck apvyniojimą ir ratų sumontavimą, bet neįsivaizduojame, kad tai buvo pigu. 26 colių ratai, nors ir atrodo gražiai, tikriausiai taip pat labai kenkia važiavimui, bet tai yra kaina, kurią mokate už stilių, tiesa? Reperis taip pat gali vairuoti vieną iš savo Maybach modelių, jei nori ko nors patogesnio.

713 Motoring ekipažas taip pat neseniai baigė kurti antrąjį Cybertruck. Tokiu atveju ant jo buvo sumontuoti didžiuliai 30 colių „Forgiato“ ratai. Šie batai yra baltos spalvos ir turi neįprastą trijų stipinų dizainą su raudonomis vidinėmis statinėmis.