• Dėl anglies pluošto akcentų „Vette“ išorė išsiskiria.
  • „GeigerCars“ sumontavo „OZ Racing“ ratų komplektą ir „KW“ koioverius.
  • Šviesiai smėlio spalvos oda puošia didžiąją dalį atnaujinto interjero.

Vokiečių imtuvas GeigerCars švenčia savo 45-metį su ribotu tiražu Chevrolet Corvette Stingray, kuris siūlo didesnį našumą ir akį traukiantį stilių.

GeigerCars savo atnaujinimus pradėjo nuo variklio. 6,2 litro natūralaus įsiurbimo V8 dabar buvo sureguliuotas taip, kad išvystų įspūdingą 522 AG ir 652 Nm sukimo momentą. Papildoma galia buvo įgyta dėl naujo įsiurbimo kolektoriaus, peržiūrėto droselio korpuso ir modifikuotos variklio programinės įrangos. Šias dalis papildė Z51 Corvette efektyvi išmetimo sistema.

Skaityti: Vokietijos „GeigerCars“ suteikia „Corvette C8“ sportiško stiliaus ir pakabos atnaujinimų

GeigerCars stabdžių sistema sustiprinta naujais šešių stūmoklių suportais priekyje, užspaudžiant 14,8 colio (378 mm) rotorius, o gale yra 13,9 colio (355 mm) rotoriai. Supintos stabdžių linijos užbaigia paketą. Siekiant užtikrinti geresnį valdymą, buvo sumontuoti KW V5 Clubsport koioveriai.

Taip pat naujiena yra OZ Ultraleggera HLT ratų komplektas, padengtas gražia bronzine apdaila, kuri puikiai kontrastuoja su tamsiai žaliais parodomojo automobilio dažais. Naujas priekinis anglies pluošto skirstytuvas, galinis lūpų aptakas ir oro kanalai dar labiau sustiprina agresyvią automobilio estetiką.

  „GeigerCars“ suleidžia „Euro Muscle“ į „C8 Corvette“.


„Corvette“. interjeras buvo patobulintas, kad jaustųsi šiek tiek ypatingesnis. Sėdynės dabar puoštos nauja šviesiai smėlio spalvos oda, o kitose juodos spalvos apmušalų vietose yra šviesiai smėlio spalvos kontrastinės siūlės.

Bendrovė specialųjį Corvette C8 Stingray 45th apibūdino kaip riboto leidimo modelį, tačiau nenurodė, kiek jų ketina pagaminti. Žinome, kad kiekvieno kaina Vokietijos rinkoje prasidės nuo 149 900 EUR (~162 000 USD).