• Naujoji S klasė turi priekinius žibintus, įkvėptus praėjusių metų koncepcijos CLA.
  • Šiuose atvaizduose taip pat pavaizduotas prabangus sedanas su peržiūrėtomis grotelėmis.
  • Gale yra peržiūrėti LED galiniai žibintai ir atnaujintas buferis.

Atnaujinimas į Mercedes-Benz S-klasė yra visai šalia, o anksčiau šį mėnesį mūsų fotografai šnipai nufotografavo prototipą su kamufliažu per priekinę ir galinę dalį. Nors ši užmaskuota užmaskavo daugelį dizaino detalių, talentingas dizaineris Kelsonik nuėmė šią kaukę ir visiškai pavaizdavo naująjį automobilį.

Dabartinė S klasė veikia jau ketverius metus ir, nors daugelis vis dar laikytų jį geriausiu savo klasėje, kai kurie vizualiniai atnaujinimai bus sveikintini. Būtent priekyje padaryti reikšmingiausi pakeitimai, nes išeinančio modelio priekiniai žibintai buvo pakeisti kiek didesniais agregatais. Be to, kad šie žibintai yra didesni nei dabartinis modelis, jie sujungiami su grotelėmis.

Skaityti: 2026 m. „Mercedes“ S klasės „Spied“ su didelėmis grotelėmis ir žvaigždėtais priekiniais žibintais

„Mercedes-Benz“ taip pat peržiūrėjo S klasės LED dienos žibintus, o kiekviename priekiniame žibinte dabar yra dvi „Mercedes“ emblemos formos žvaigždės. Šie nauji DRL pirmą kartą buvo peržiūrėti su CLA koncepcija praėjusiais metais ir gali būti pristatyti kituose naujuose Mercedes modeliuose.

Šie dizainai, kuriais buvo dalijamasi Kolesa taip pat parodyti S klasė su daug didesnėmis grotelėmis nei ankstesniame modelyje, nors ir toliau yra trys horizontalios chromuotos juostos. Daug didesnių oro įleidimo angų rinkinys taip pat patraukia akį, todėl išvaizda yra daug niūresnė ir agresyvesnė.

  2026 m. Mercedes S klasės veido pakėlimas galėtų atrodyti taip
2026 m. Mercedes-Benz S klasės iliustracijos Kolesa / Kelsonik


  2026 m. Mercedes S klasės veido pakėlimas galėtų atrodyti taip


Prabangaus sedano galinė dalis taip pat bus atnaujinta, tačiau atrodo, kad pakeitimai apsiriboja atnaujintais LED galinių žibintų ženklais ir šiek tiek kitokiu galiniu buferiu.

Neaišku, kaip atrodys atnaujintos S klasės salonas, tačiau sklando gandai, kad dabartiniame modelyje bus atsisakyta portretinio informacinio ir pramoginio ekrano ir bus naudojamas tas pats trijų ekranų „Hyperscreen“ kaip ir visiškai elektrinis AKS.

Tikimasi, kad dauguma variklių variantų iš dabartinio modelio bus perkeliami. Tai gali būti turbokompresorinis 3,0 litrų eilinis šešių variklis su 442 AG ir 413 svarų pėdų (559 Nm) sukimo momentu ir 496 AG 4,0 litrų dviejų turbinų V8. Dabartinis Mercedes-Maybach S-klasė taip pat gali būti su 6,0 litrų V12 dviejų turbinų varikliu.

  2026 m. Mercedes S klasės veido pakėlimas galėtų atrodyti taip
Dabartinė Mercedes-Benz S klasė


  2026 m. Mercedes S klasės veido pakėlimas galėtų atrodyti taip