• Naujasis „Palisade“ stilius pasisems įkvėpimo iš naujojo „Santa Fe“.
  • „Hyundai“ padarė reikšmingų interjero pakeitimų, siekdama prabangesnio pojūčio
  • Naujasis „Palisade“ gali atsisakyti 3,8 litro V6 ir pakeisti 3,5 litro V6 turbokompresoriumi.

„Hyundai“ kruopščiai atnaujina Palisadas o Pietų Korėjoje iš arti buvo nufilmuotas sunkiai užmaskuotas prototipas. Nors didžioji dalis naujojo visureigio dizaino buvo paslėpta nuo akių, šis vaizdo įrašas vis tiek leidžia pajusti, kas ateina.

Kaip matėme su kitais prototipais, įskaitant automobilius, kurie buvo išbandyti JAV, 2026 m. Palisadas bus ryškesnio dizaino nei dabartinis modelis su mažiau kreivių ir daugiau tiesių linijų bei aštrių kraštų, panašiai kaip naujausios kartos Santa Fe. Matome, kad šis prototipas turi nuodugniai atnaujintas priekines groteles ir taip pat siūbuoja naujus padalintus priekinius žibintus su E formos parašu.

Skaityti: 2026 m. „Hyundai Palisade“ sustiprėja su aštresniu požiūriu

Nauja išvaizda ypač akivaizdi, kai Palisade žiūrima iš šono. Virš ratų arkų atsirado naujų kampinių raukšlių, o šoniniai langai yra aštresnio ir agresyvesnio dizaino. Panašu, kad „Hyundai“ taip pat pakoregavo storo C statramsčio formą ir pridėjo naują stabdžių žibintą, degantį virš galinio lango.

„YouTube“ kanalas „Shorts Car“ taip pat sugebėjo žvilgtelėti į „Palisade“ vidų. Prie prietaisų skydelio buvo pertrauktas juodas paklodė, o naujos sėdynės taip pat buvo uždengtos. Vienintelis dalykas, kuris buvo matomas, buvo centrinė konsolė, kuri buvo pakeista, o odinių sėdynių raštas taip pat naujas.

Tikriausiai taip pat pastebėsite, kad durų plokštės taip pat yra naujos, pritaikytos minimalistiškesniam dizainui su apvaliomis durų rankenomis, kurios nepanašios į Genesis GV60 ir metalines garsiakalbių groteles. Paprasti porankiai mums primena tuos, kurie rasti Hyundai Ioniq 5.

Be kapitališkai suremontuoto išorės ir vidaus dizaino, naujasis Palisade turėtų gauti 3,5 litro turbokompresorinį V6, kuris pakeis dabartinio modelio atmosferinį 3,8 litro V6. Galima ir hibridinė versija su 2,5 litro varikliu.

  2026 m. „Hyundai Palisade“, kad įgaus ryškesnį stilių ir prabangesnį interjerą
Ekrano kopijos per „Shorts Car“ / „YouTube“.